Mladší žáci zahájili novou sezónu 20015/20016 pobytem na soustředění ve Sportovním areálu Břve. Od neděle 16. srpna pilně trénovali a užívali si letních, slunečných a sportovních dnů. Konec soustředění byl zakončen na turnaji V Lovosicích, kde jsme poměřili své síly s týmy Lovosic A a B, Ústí nad Labem,  Úvaly 1 a 2, a Louny. Turnaj jsme odehráli ve dvou dnech a s jednoznačnými výsledky a zvítězili. Kluci si odváželi pohár za 1. místo.
Další příprava probíhala v nafukovací hale stadionu na Juliska.  Zde jsme se připravovali na další turnaj , kam jsme odjížděli v pátek 28. 8. Ve Velké Bystřici na Moravě jsme strávili celý víkend a odehráli zde 5 utkání s týmy: Litovel, Frýdek Místek, Velká Bystřice, Ivančice a Rožnov pod Radhoštěm. Pro kluky další důležitá herní zkušenost s moravskými týmy. Zde už to bylo náročnější a vyrovnanější. Velmi nás potrápila Velká Bystřice, kdy nakonec vše dopadlo remízou a Litovel, která dotáhla utkání do vítězného konce.
Na turnaji jsme obsadili 2. místo a odváželi si stříbrné medaile a pohár.
Celkové pořadí: 1. místo Litovel, 2. místo Dukla Praha 6, 3. místo Frýdek Místek, 4. místo Velká Bystřice, 5. místo Ivančice, 6. místo Rožnov pod Radhoštěm.
Celá letní příprava byla velmi důležitá jak pro hráče, tak pro nás trenéry. Přišli noví hráči, kteří se dobře zapojili do tréninků a začali budovat svůj nový kolektiv, ve kterém budou trávit hodně volného času. Čeká nás spousta práce. Ta bude určitě důkladná a poté může být odměněna jen úspěchy
My trenéři se na tuto společnou cestu a práci moc těšíme a přejeme našemu týmu hodně sportovních úspěchů.
Trenéři Martina a Ladislav Charvátovi
Děkuji Martina Charvátová