Milí přátelé,
avizovaný den předprodeje lístků na házenkářský ples našeho klubu a zároveň velká událost dukelské házené v podobě víkendového dvojutkání evropského poháru Challenge Cup se již blíží! Proto přicházíme se slibovanými informacemi ohledně místa konání, prodeje lístků a také s jednou drobnou změnou, která, jak věříme, nijak negativně neovlivní počet účastníků, ba právě naopak.
Dukla Praha je a také vždy byla klubem postaveným na tradicích, které je třeba ctít a kterých si je třeba vážit. Tuto skutečnost bychom rádi podpořili i my. Proto jsme se rozhodli změnit datum konání házenkářského plesu z pátku 15. na SOBOTU 16.1.2016!!!
Za další je na místě stanovit místo konání, kterým se pro letošní ročník stanou prostory PM klubu na adrese Trojická 10, Praha 2. Více informací o dopravní dostupnosti a samotném klubu naleznete zde: http://www.pmclub.net/index.html
Poslední informací v tento okamžik podstatnou je cena lístku. Ta je stanovena na 390 Kč za lístek na sezení. Nicméně pro Vás, kteří si chcete pojistit svou účast včasnou koupí a zároveň přijdete podpořit náš klub na zápasy evropského poháru, jsme připravili speciální cenu 300 Kč!! Upozorňujeme však, že tato cena platí pouze pro sobotní, resp. nedělní zápas. Více informací o časech konání a samotném zápase naleznete zde: https://www.facebook.com/events/428439220675221/ a také zde: https://www.facebook.com/events/632935013516173/
Doufáme, že Vám změna data konání nepřinese komplikace a že se sejdeme v co největším počtu jak na zápasech evropského poháru, tak na házenkářském plese!