2. ročník házenářského plesu klubu HC Dukla Praha už je za dveřmi a proto je čas na PRAKTICKÉ INFORMACE k průběhu celého večera!!!

DRESSCODE: 

Přestože se jedná o prostory music clubu, do kterého běžně společenský oděv vyžadován není, pro tento večer bude pro vstup platit tzv. „semi-formal“ dresscode. Dámy proto nemusí sáhnout po dlouhých večerních šatech a pánové po smokingu a motýlku, nicméně klasické „koktejlky“ a tmavý oblek jsou považovány za povinnost.

KOUŘENÍ: 

Jakožto sportovci zastáváme zdravý životní styl a proto bude 2.ročník házenkářského plesu považován za z velké části nekuřácký! Kouření je proto zakázáno ve všech prostorách hlavního sálu v obou patrech i na obou barech. Kouření je povolenou pouze v předsálí v označeném prostoru vstupu do P.M. klubu.

TOMBOLA: 

Stejně jako v loňském tak i v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat tombolu a díky všem jejím partnerům je bohatší, než jsme vůbec doufali! Děkujeme všem za jejich příspěvky a podporu!!!

Prodej lístků do tomboly bude probíhat od začátku plesu až do vyhlášení hlavní tomboly, které proběhne ve 23:00! Zda-li budou Vaše lístky výherní můžete zjistit právě v jedenáct hodin nebo také od 22:00, kdy bude probíhat výdej cen vedlejší tomboly.

Jak jsme již avizovali a jak se můžete sami přesvědčit, i vstupenka na ples je slosovatelná a tak číslo Vaší vstupenky bude klíčem ke speciální výhře věnované P.M. klubem! Jejich losování proběhne rovněž ve 23:00!

Cena lístku do tomboly byla pro letošní rok stanovena na 30,- Kč!

FOTOKOUTEK LÁDI ADÁMKA A SPOLEČNOSTI CANON! 

Ve spolupráci se společností Canon a naším klubovým fotografem panem Ladislavem Adámkem jsme připravili speciální prostor přímo uvnitř P.M. Klubu, ve kterém bude probíhat focení a zároveň tisk a tak si budete moci Vaše vzpomínky z házenkářského plesu odnést s sebou i domů!

Tisk zde pořízených fotografií bude probíhat celý večer, pan Adámek bude ve fotokoutku připraven v časech 20:30-21:00 a poté 22:10-22:40.

Navíc v rámci partnerství je tisk první fotografie u společnosti Canon po prokázání se vstupenkou na ples zcela zdarma! Další fotografie jsou poté za symbolickou cenu 10,- Kč.

SPECIÁLNÍ AKCE P.M. KLUBU!

P.M. Club & Cocktail bar si jako jeden z našich hlavních partnerů připravil pro Vás speciální akční ceny na oblíbené koktejly a drinky, proto budete moci ochutnat:

Cuba Libre za 75,-
Vodka + Redbull za 75,-
Mojito za 85,-

Akčním shotem házenkářského plesu se stane VODKA ABSOLUT za pouhých 45,- Kč!

Tyto a ještě mnohé další budete moci ochutnat i na speciálním coctail baru umístěném přímo uprostřed tanečního parketu! Tento bar bude otevřen s úderem 23. hodiny.

Nakonec už zbývá jen zmínit otevření samotného klubu, které nastane přibližně v 18:45!!! Ti nedočkavější z řad našich hostů mohou nejdříve navštívit některou z přilehlých restaurací, v okolí Trojické ulice je jich opravdu požehnaně, viz. např. Hostinec u Suchý Dásně či Restaurant u Dobré Myšlenky

Začátek programu samotného nastane v 19:00!!!