O lednovém víkendu 16. – 17. 1. 2016 navštívili mladší žáci Dukly 6 turnaj OLMA CUP, který byl pořádán ve Velké Bystřici. Obsazení turnaje již v počátku bylo velmi dobré, do Olomouckého kraje přijeli změřit síly týmy Plzně, Jičína, Bratislavy, Lovosic, obě Dukly a samozřejmě domácí Velká Bystřice. Jako vždy organizace turnaje výborná, přivítání na jedničku a celková pohoda během turnaje úžasná. Velká pochvala i pro rozhodčí, kteří pískali velmi citlivě, spravedlivě a pro tuto kategorii důrazně a jasně.

Užili jsme si krásný sportovní víkend, kluci si opět našli nové sportovní kamarády a ještě se jim podařilo získat za své sportovní výkony 1. místo. Všichni si odváželi dobrý pocit a hrdě nesli na hrudi zlatou medaile. Nejlepším střelcem turnaje se stal Jan Trunda.

Zde je tabulka průběhu turnaje (v tabulce jsme Dukla 1) a soupiska hráčů: Lukáš Melich, Jan, Trunda, Jiří Vojtela, Jiří Nytra, Viktor Habel, Martin Hrubý, Robert Peňažka, Tomáš Němeček, Tomáš Procházka, Jakub Malantuk, Vladimír Pátek, Vladimír Mikolášek, Adam Bubák, Vojtěch Poláček

Trenéři Martina a Ladislav Charvátovi