Ve středu jsme ráno vyjeli k odvetě 2. kola poháru EHF do chorvatských Našic. Ještě než jsme však překročily hranice jsme si udělali extraligovou zastávku v Karviné, kde jsme vydřeli dva body po výsledku 28:31. celý článek si můžete přečíst ZDE.

Ve čtvrtek večer jsme dorazili do Chorvatska, kde jsme se ubytovali v místním hotelu. Páteční den jsme měli volno a ve večerních hodinách jsme odjeli do haly na předzápasový trénink.

V sobotu nás již čekal jasný úkol, pokusit se překvapit chorvatského vicemistra a zabojovat o postup.

V prvním poločase jsme se drželi na dostřel, kdy soupeř neodskočil na větší brankový rozdíl. Výsledkem byla poločasová ztráta 2 branek – 16:14. Bohužel ani v druhém poločase jsme se nedokázali Chorvatům ve výsledku přiblížit a po několika zbytečných chybách a neproměněných šancích nám naopak v závěru odskočili a byla z toho prohra o 7 branek 30:23. Tento výsledek znamená, že Dukla v poháru EHF končí.

Nutno podotknout, že vypadla s velice zkušeným a silným týmem, který tento pohár hraje pravidelně. Z toho zápasu si mladí hráči v dukelském dresu odnesou opravdu cenné zkušenosti, které zužitkují již v dalších zápasech české extraligy.

 

Děkujeme fanouškům za podporu!!!