TJ Cement Hranice 19 – 34 HC Dukla Praha

V posledním utkání letošního roku hostili hráči Cementu Hranice v netradičním sobotním popoledním čase Duklu Praha. Hned v úvodu utkání po řadě neproměněných šancí hranických házenkářů se Dukla dostala do klidného vedení, které postupně navyšovala. Podobný průběh měl i druhý poločas utkání. Hráči Hranic se trápili převážně v útočné fázi, kterou provázela řada technických chyb a nepřesnosti v koncovce. S výjimkou pětiminutové pasáže mezi 37. a 42. minutou, kdy střelecky dominovali domácí, držela Dukla otěže utkání bezpečně ve svých rukou a přesvědčivě vyhrála 19:34.

Nejvíce branek: Stržínek 9, Čadra 3, Magrla, Horut, Mičkal po 2 – Kývala 8, Sviták 6, Kotrč 7. Rozhodčí: Nezbeda, Zelenka. Sedmimetrové hody: 5/5 – 7/5. Vyloučení: 4:5. Diváci: 140.

Libor Hrabal, trenér Cementu Hranice: „Dukla byla celkově rychlejší, agresivnější a hlavně přesnější v koncovce. Naší hru provázela řada technických chyb, nepřesné zakončení a Dukla toho dokázala využít. Dnes byli hosté lepším týmem a 2 body se zaslouží.“