GENERÁLNÍ PARTNER

UNS_logo

 

ÚNS – Laboratorní služby, s.r.o. má dlouholetou tradici, která je dána vznikem v padesátých letech, kdy byla analytická laboratoř podstatnou součástí výzkumného ústavu. Nezbytnou součástí činnosti laboratoře je politika kvality. Jejím smyslem je trvalé uspokojování potřeb zákazníků v oblasti laboratorních služeb, které jsou laboratoří nabízeny v co možná nejširším rozsahu.

Rozsah akreditace je neustále rozšiřován, aby vyhovoval co nejvíce potřebám našich zákazníků na požadované ukazatele, ale i na postupy vzorkování všech druhů vzorků a interpretaci výsledků zkoušek. Do dlouhé řady zákazníků patří mimo jiné: Česky hydrometeorologický ústav, Foxconn Technology CZ s.r.o., Lesy ČR či automobilový výrobce TPCA CZ s.r.o.

ÚNS – Laboratorní služby, s.r.o. chce být pružnou společností, která na vysoké odborné úrovni dokáže splnit nároky velkých zadavatelů, ale současně uspokojit potřeby drobných zákazníků.

Partnerství s touto společností trvá již druhý rok a bez její pomoci si organizaci plesu dovedeme jen těžko představit. Patří jí proto velké poděkování za podporu, kterou nám poskytuje!

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

15894855_10209693578750738_3417895620151174681_n

P.M. club & cocktail music bar má rozsáhlé zkušenosti s pořádáním akcí zaměřených na tematickou kuchyni či s realizací slavnostních a oficiálních akcí jako jsou společenské bankety. Doménou klubu jsou vyškolení profesionální barmani, kteří Vám mohou nabídnout nejen míchané koktejly, ale i zážitek z freestylové barmanské show (včetně vystoupení s ohněm). V oblasti zábavních služeb nabízí klub P.M. kompletní umělecký fullservis. Rozsáhlá nabídka programů obnáší produkci hudebních kapel (s repertoárem dle Vašeho výběru, např. česká scéna, latinské rytmy, orientální hudba atd.), vystoupení tanečníků, Dj´s, laser show, a mnoho dalších.

Moderní prostory P.M. Klubu, skvělý servis na všech barech i osvětlovací a ozvučovací služby byli hlavními důvody perfektní atmosféry loňského ročníku našeho plesu. Proto jsme moc potěšeni, že se v tomto klubu bude pořádat i ročník letošní!

15966310_10209700462122818_3938499492384961208_n

Společnost Reklama99 je na trhu již od roku 1995 a specializuje se na výrobu reklamy a poskytuje bohatý reklamní servis a špičkové marketingové poradenství. Tato z Příbrami pocházející firma má širokou škálu poskytovaných služeb od velkoformátového tisku přes výrobu brandingu, tiskovin, reklamních a dárkových předmětů až po zpracování světelné a 3D reklamy i interiérové grafiky. Z dlouhé řady spokojených zákazníků této společnosti lze zmínit např. Tisport a.s., Tesco, IDOS s.r.o. či Metrostav a.s.

Reklama99 je naším partnerem již podruhé a my si této spolupráce velmi vážíme a děkujeme za ni!

Více informací naleznete na webu: http://www.reklama99.cz

 

OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ

logo_kopec_webRodinná restaurace Na Kopci podává speciality francouzské a české kuchyně, které vládně šéfkuchař Petr “Vlčák” Vlk. Restaurace své hosty vítá v originálním, přátelském a nekuřáckém prostředí. Restaurace se pyšní jedinečným čtyřchodovým degustačním menu s výběrem z aktuálního stálého sezónního menu či jednou ze stálic jako například tatarák.

Prestižní gastronomický průvodce Michelin Main Cities of Europe 2015 udělil naší restauraci Michelin Bib Gourmand 2015. Toto ocenění ve zkratce znamená, že jsme se zařadili mezi restaurace nabízející vynikající jídlo za rozumné ceny.

Vážíme si partnerství s touto skvělou restaurací, která se postará o cateringovou část našeho plesu!

Více informací naleznete zde: http://www.nakopci.com

 

archiv vin logo

Český archiv vín nabízí kompletní servis vín, připravený na míru. Základem je individuální přístup ke každému odběrateli, respektující zejména typ a polohu provozu, v neposlední řadě také strukturu zákazníků a osobní přání provozovatele. Vinné lístky jsou sestavovány téměř výhradně z vín produkující malá nebo střední vinařství v ČR i zahraničí. Při výběru se přitom opíráme o dlouholetou znalost konkrétního vinařství, jeho technologie a komplexní přehled jednotlivých partií vín.

Spolupráce se společností Český archiv vín nás velmi těší a jsme moc rádi, že je jedním z našich oficiálních dodavatelů!

Více informací naleznete zde: http://www.ceskyarchivvin.cz