DRESSCODE: 

Přestože se jedná o prostory music clubu, do kterého běžně společenský oděv vyžadován není, pro tento večer bude pro vstup platit tzv. “semi-formal” dresscode. Dámy proto nemusí sáhnout po dlouhých večerních šatech a pánové po smokingu a motýlku, nicméně klasické “koktejlky” a tmavý oblek jsou považovány za povinnost.

KOUŘENÍ: 

Jakožto sportovci zastáváme zdravý životní styl, a proto bude 3.ročník házenkářského plesu považován za z velké části nekuřácký! Kouření je proto zakázáno ve všech prostorách hlavního sálu v obou patrech i na obou barech. Kouření je povolenou pouze v předsálí v označeném prostoru vstupu do P.M. klubu.

TOMBOLA: 

Stejně jako v loňském tak i v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat tombolu a díky všem jejím partnerům je opět bohatší! Děkujeme všem za jejich příspěvky a podporu!!!

Prodej lístků do tomboly bude probíhat od 19:45 až do vyhlášení hlavní tomboly, které proběhne ve 22:25! Pokud v rukou držíte lístek s nápisem VÝHERNÍ LÍSTEK, vyhráváte cenu z vedlejší tomboly. Pokud v rukou držíte lístek s nápisem LÍSTEK DO SLOSOVÁNÍ DO HLAVNÍ CENY, pak ho nevyhazujte a vyčkejte, zda to nebude právě ten šťastný, který získá jednu z cen hlavní tomboly.

Vedlejší tombola se vydává od 22:00 až do 23:30.

Cena lístku do tomboly byla pro letošní rok stanovena na 25,- Kč

SPECIÁLNÍ AKCE P.M. KLUBU!

P.M. Club & Cocktail bar si jako jeden z našich hlavních partnerů připravil pro Vás speciální akční ceny na oblíbené koktejly a drinky, navíc přidal jedno překvapení s nesoucí jméno našeho klubu! Proto budete moci ochutnat:

Cuba Libre                   za 85,-
Dukla Sunrise               za 85,-

Akčním shotem házenkářského plesu se stane Jägermaister za 65,- Kč!

Tyto a ještě mnohé další budete moci ochutnat i na speciálním coctail baru umístěném přímo uprostřed tanečního parketu! Tento bar bude otevřen v letošním roce od samého začátku našeho plesu.

Nakonec už zbývá jen zmínit otevření samotného klubu, které nastane přibližně v 18:30!!! Ti nedočkavější z řad našich hostů mohou nejdříve navštívit některou z přilehlých restaurací, v okolí Trojické ulice je jich opravdu požehnaně, viz. např. Hostinec u Suchý Dásně či Restaurant u Dobré Myšlenky

Začátek programu samotného nastane v 19:05!!!