HC Dukla Praha 36 – 31 HCB Karviná

Na Dukle se hrál zápas, který v případě výhry hostí mohl smazat bodové manko mezi oběma týmy a Karviná by se tak přiblížila boji o výhodu domácí prostředí v prvním kole play-off. Začátek zápasu byl sice vyrovnaný, ale po deseti minutách Dukla přešla z obrany 1-5 na 0-6 a změna obranného systému v kombinaci se spolehlivým Petržalou přinesla z pohledu domácích své ovoce. Hosté kupili technické chyby a domácí postupně zvyšovali dvé vedení, v poločase na 19:12, ve 40. minutě už na 25:16. V koncovce zápasu se projevila ztráta koncentrace Dukly, zejména v obranné fázi, ale díky stále produktivitě dovedla zápas s přehledem ke konečnému vítězství 36:31.

Alexandr Radčenko, trenér HCB Karviná: „Z naší strany to byl jednoznačně trapný výkon. Kluci totálně neplnili to, co měli. Připravovali jsme se celý týden, ale nic jsme z toho nepředvedli. Domácí byli lepší ve všech směrech, v agresivitě, v důrazu. Chtěli vyhrát. U nás to byla tragédie.“

Nejvíce branek: Sviták 9, Syřínek 8, Šůstek 5 – Frančík 6, Užek Jan 5, Hanisch 4. Rozhodčí: Bečička, Bubeníček. Sedmimetrové hody: 6/4 – 4/4. Vyloučení: 6 – 8. Diváci: 145.