KH Kopřivnice 30 – 34 HC Dukla Praha

Dukla Praha podle očekávání vedla po prvním poločase nad Kopřivnicí o čtyři branky. Třetí tým tabulky byl téměř po celou dobu trvání prvního poločasu lepším týmem, více využíval nabídnuté šance a i proto šel do druhého dějství se čtyřbrankovým náskokem. Dukla Praha si dokázala udržet mírné vedení až do závěrečného hvizdu. Kopřivnice měla i ve druhém poločase několik šancí, kdy mohla zdramatizovat zápas, ale vždy nedokázala dotáhnout úspěšnou sérii vstřelených branek alespoň do nerozhodného stavu. Dukla Praha byla v dnešním zápase lepším týmem, a proto zaslouženě vyhrála.

Ivo Vávra, trenér KH Kopřivnice: „Chtěl především poblahopřát hostům k zaslouženému vítězství. Dnešní zápas jsme si prohráli sami. Neproměněná střelba a individuální chyby rozhodly o naší dnešní prohře. Dukla dokázala využít našich chyb a trestala nás brankami z rychlých útoků, kterých bylo opravdu hodně. Rozhodující moment přišel na konci prvního poločasu, kdy jsme místo o jednu branku prohrávali hned o čtyři. Na konci zápasu nám sice svitla naděje, ale nedokázali jsme ji využít. Dukla byla v dnešním zápase lepším týmem a zaslouženě vyhrála.“

Nejvíce branek: Gřes Jan 6, Gřes Jiří 5/4, Hanus Jan 6, Veřmiřovský L. 5 – Kastner Jakub 12/8, Kotrč Milan 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 5/4 – 8/8. Vyloučení: 5 – 6. Diváci: 370.