V Lovosicích, ve dnech 2. – 4. 6. 2017 proběhl krásný turnaj mezi nejlepšími týmy v různých soutěžích. Účastnily se týmy – Dukla Praha 6, Lovosice, jako pořadatel, Olomouc, Talent Plzeň, Centrum Haná a Velké Meziříčí.

V průběhu víkendu byly vidět krásné výkony hráčů, které byly průběžně hodnoceny. Soutěžilo se v těchto disciplínách: hod do dálky, pětiskok, běh 2 x 15m, střelba na přesnost, překážková dráze, aktivita, osobní obrana, hra a nájezdy.

Našim hráčům se velmi dobře podařil první den, kdy zvítězili v hodu do dálky, pětiskoku a hře. V sobotu jsme pokračovali vítězstvím v běhu 2 x 15 m. V osobní obraně jsme zaváhali, ale nakonec byli celkově druzí, nájezdy nejsou naše silná stránka. Tady jsme skončili na pátém místě a v překážkové dráze také. Vylepšili jsme si skóre v přesnosti – druhé místo a aktivitě, také druhé místo. Nejlépe se nám dařilo při hře, všechna utkání jsme vyhráli.

V celkové součtu jsme zvítězili a naší hráči se stali –  MISTŘI REPUBLIKY V ROCE 2017

Celkové pořadí: Dukla Praha 6 – 50 bodů

Lovosice            45 bodů

Olomouc           42 bodů

Talent Plzeň      39 bodů

Centrum Haná  24 bodů

Velké Meziříčí   13 bodů

Organizace celého turnaje byla výborná, pořadatelé měli mnoho práce a vše zvládli na jedničku. Našim hráčům moc gratulujeme, přejeme jim další úspěšné chvíle při házené a jsme velmi rádi, že jsme tohoto úspěchu součástí. Velký dík patří rodičům, kteří nás podporovali, fandili a občerstvovali. Tento úspěch patří i jim.

Tady jsou jména vítězů: Adam Bubák, Ondřej Váňa, Tomáš Procházka (celkový vítěz v běhu 2 x 15 m), Mikuláš Macur (celkový vítěz v pětiskoku a hodu do dálky), Jakub Malantuk (celkový vítěz v hodu na přesnost), Ondřej Šubrt, Daniel Erebai, Martin Hrubý, Robert Peňažka, Mikuláš Kabátník, Jakub Kratochvíl, Vladimír Pátek, Kristián Duda, Jakub Kratochvíl, Vojtěch Zoubek.

TOTO JSOU MISTŘI REPUBLIKY – Děkujeme a ještě jednou gratulujeme.

Trenéři Martina a Ladislav Charvátovi