HC Dukla Praha by i touto cestou velice ráda poděkovala manželům Martině a Ladislavovi Charvátovým za jejich dlouholetou vynikající práci na pozici trenérů mládeže HC Dukla Praha. Manželé Charvátovi se rozhodli k 1.1.2018 přijmout výzvu spojenou s pracovní nabídkou v nově se formujícím trenérském týmu Handball Hostivice a v této nové trenérské práci jim držíme palce a přejeme hodně dalších úspěchů.
Tým mladších žáků HC Dukla Praha převezme od 1.1.2018 velmi zkušený trenér a pedagog Martin Tůma, kterému bude pomáhat hráč extraligového týmu mužů Jan Blecha.
Při této příležitosti si dovolujeme Vás seznámit i s další změnou fungování trenérských týmu HC Dukla Praha a Handball Hostivice. K 1. 7. 2018 se zapojí do rozvoje mládeže Handball Hostivice i pan Petr Rams, dlouholetý úspěšný hráč a trenér mládeže Dukla Praha.
Tyto kroky jsou logickým vyústěním již probíhající spolupráce RHC Dukla Praha a Handball Hostivice (původní název TJ Sokol Břve) v letech minulých a věříme, že vzájemná spolupráce bude prospěšná pro obě strany i v letech budoucích.

HC Dukla Praha a Handball Hostivice