Prodej vstupenek na lednový ples byl oficiálně zahájen a my děkujeme těm, kteří si již při této první příležitosti své vstupenky zakoupili!

Prodej bude nadále probíhat v prostorách Dukla Fanshopu na Podbabské ulici – více o dopravní a časové dostupnosti naleznete na webu FK Dukla Fanshop!

Rovněž budou vstupenky k dispozici na třech dalších domácích utkáních “A” týmu v hale Na Ruzyni, to v termínech:

18.11.2017 16:30 v rámci utkání Dukla – Nové Veselí
2.12.2017 16:30 v rámci utkání Dukla – Karviná
9.12.2017 16:30 v rámci utkání Dukla – Lovosice

Pro následující ročník házenkářského plesu bude možné zakoupit vstupenky rovněž u těchto partnerů, kterým patří poděkování!

V průběhu tanečních večerů a celé řady dalších akcí v prostorách Tresor Club!

Bistro Santinka je Vám otevřeno od pondělí do neděle od 9 do 22 hodin!

Rovněž můžete využít prostory Kadeřnictví Maty, kde je možné zakoupit vstupenky v dopoledních hodinách!

Více informací o zápasech “A” týmu a o prodeji vstupenek naleznete jak na tomto webu, tak na naší fanpage HC Dukla Praha, tak na stránkách našich distributorů!

prodej lístků