HC Dukla Praha 30 – 30 Lovci Lovosice

Zápas mezi Duklou Praha a lovosickými Lovci, který sledovali diváci v ruzyňské hale, se odehrával ve skvělé atmosféře a zběsilém tempu. Oba týmy se střídaly ve vedení, první poločas nakonec pro sebe urval hostující tým. Domácí ale díky skvělému výkonu Ondřeje Zavázala ve druhé půli otočili stav pro sebe a vypadalo to na vítězství. V nervózním závěru Dukla nedala sedmičku a remízu těsně před koncem vystřelil Lovcům Sýkora, nejlepší střelec zápasu.

Nejvíce branek: Patzel 9, Reichl 7, Jeníček 6 – Sýkora 10, Bouček 5, Klimt 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Vyloučení: 4:7. Sedmimetrové hody: 5/3 – 3/2. Diváci: 390.

Jan Josef: „Vzhledem k absenci Petržaly a Rangla jsme do zápasu šli s Ondřejem Zavázalem v roli jedničky týmu. První poločas oba týmy hrály velmi rychlou házenou, soupeř nám dělal problémy zejména střelbou z levého křídla, u nás se dařilo Patzelovi. Ve druhém poločase Zavázal předvedl výborný výkon a dokázali jsme otočit stav pro nás. Bohužel některé vlastní chyby nás připravily o míč zejména v závěru. V této fázi jsme také neproměnili sedmimetrový hod a soupeř dokázal vyrovnat.“