přehlídka upoutávka

Jako dárek pro naše hosty odtajníme dnes specialitu letošního ročníku, kterou si pro Vás připravují hráči „A“ týmu ve spojení se dvěma z našich partnerů, a sice značkou ESPRIT a kadeřnickým studiem MARTY!

ESPRIT  je světoznámá a úspěšná módní společnost a mezinárodní značka oblečení, prodávající dámské, pánské i dětské oblečení. Specifickým znakem pro tuto značku je kvalita materiálu, pohodlí při nošení a vstřícný přístup k zákazníkům a také velký důraz na ekologický přístup. Esprit se prezentuje ve více než 40 zemích světa a jedním z největších e-shopů v Evropě.

KADEŘNICTVÍ MATY je rodinné kadeřnictví s 25 letou tradicí se sídlem v    Praze 5 – Košířích. Nabízí dámské i pánské kadeřnictví. Pracuje s kvalitním  materiálem od značek Tigi a Goldwell. Vše od střihu přes barvení až po NanoKeratin. Od podzimu 2017 naleznete v tomto salonu i služby pedikérky.

Tito dva naši partneři, kterým patří velký dík, společně se zástupci „A“ týmu klubu HC Dukla Praha, se postarají o speciální vsuvku do programu letošního plesu, kterou si jistě všichni hosté užijí. Samotná podoba zůstane překvapením, můžete se však těšit na to, že uvidíte své oblíbence z řad extraligových hráčů tak, jak jste je ještě neviděli!

Proto neváhejte a zakupujte své vstupenky v jedné z našich partnerských provozoven či na emailové adrese: Ples.dukla@email.cz