4. ročník házenkářského plesu klubu HC Dukla Praha už je za dveřmi, a proto je čas na PRAKTICKÉ INFORMACE k průběhu celého večera!!!

 

Pro letošní ročník jsme si připravili jednu novinku! V sobotu začíná český reprezentační tým svou cestu mistrovstvím Evropy v Chorvatsku, a sice utkáním proti výběru Španělska. Abychom dali našim hostům možnost společně podpořit naše házenkáře, bude promítání tohoto utkání probíhat i v prostorách klubu Tresor, a sice od 18:15!

Ve výběru figurují také dva zástupci našeho klubu, a sice Jakub Sviták a Dieudonné Mubenzem!

 

DRESSCODE: 

Klub Tresor v sobě skrývá krásné prostory, ve kterém bude vyžadován odpovídající oděv. Proto bude pro tento večer pro vstup platit tzv. “semi-formal” dresscode. Dámy nemusí sáhnout po dlouhých večerních šatech a pánové po smokingu a motýlku, nicméně klasické “koktejlky” a tmavý oblek jsou považovány za povinnost.

TOMBOLA: 

Stejně jako v loňském tak i v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat tombolu a díky všem jejím partnerům je opět bohatší! Děkujeme všem za jejich příspěvky a podporu!! Prodej lístků do tomboly bude probíhat od 20:10 až do vyhlášení hlavní tomboly, které proběhne ve 22:55!

Pokud se Vám do rukou dostane lístek s nápisem VÝHERNÍ LÍSTEK, vyhráváte cenu z vedlejší tomboly. Pokud v rukou držíte lístek s nápisem LÍSTEK DO SLOSOVÁNÍ DO HLAVNÍ CENY, pak ho nevyhazujte a vyčkejte, zda to nebude právě ten šťastný, který získá jednu z cen hlavní tomboly.

Vedlejší tombola se vydává od 20:55 až do 23:00.

Cena lístku do tomboly byla pro letošní rok stanovena na 25,- Kč

SPECIÁLNÍ AKCE TRESOR KLUBU!

Tresor club si jako jeden z našich hlavních partnerů připravil pro Vás speciální akční ceny na oblíbené koktejly a drinky, navíc přidal jedno překvapení s nesoucí jméno našeho klubu! Proto budete moci ochutnat:

Vodka + Redbull                95,- Kč

Cuba Libre                           95,- Kč

Dukla Sunrise                     95,- Kč

 

 

Nakonec už zbývá jen zmínit otevření samotného klubu, které nastane přibližně v 18:00!!! Jak jsme již avizovali, začátek letošního ročníku bude ozdoben úvodním utkáním české reprezentace Mistrovství Evropy, který započne v 18:15!

Začátek programu samotného nastane v 19:45, tedy hned po skončení tohoto utkání.