HCB Karviná 28 – 28 HC Dukla Praha

Dukla zůstala mimo elitní čtyřku. V Karviné pouze remizovala, a tak je právě Karviná týmem, který se udržel v elitní čtveřici, dokonce na druhém místě v tabulce základní části, Dukla skončila pátá. V prvním poločase měli k výhře lépe nakročeno házenkáři Karviné, kteří si vypracovali tříbrankové vedení. Hned v úvodu druhé půle se minimální vedení překlopilo na stranu Dukly, ovšem hned ho přebrali zpět domácí a až do 55. minuty se drželi o dvě, tři branky před soupeřem. V poslední pětiminutovce ale Dukla vývoj zápasu otočila, když čtyřmi brankami v řadě překlopila minimální vedení na svou stranu 28:27 a o body se museli porvat Karvinští. Šli se poradit a nakonec slavili úspěch, když bod a první čtverku vystřelil Karviné zkušený Brůna.

Nejvíce branek: Zbránek 10, Brůna 4/2, Monczka 4/1 – Šustek 7, Patzel 5/4, Reichl 4. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 5/3 – 7/5. Vyloučení: 5:6. Diváci: 1196.

 

ČTVRTFINÁLOVOU SÉRII PLAYOFF ZAHÁJÍME VENKOVNÍM DVOJZÁPASEM PROTI PLZNI, ODVETNÁ UTKÁNÍ NA DOMÁCÍ PALUBOVCE ODEHRAJEME O VÍKENDU 21. – 22. 4.