HBC RONAL Jičín 21 – 27 HC Dukla Praha

Dukla byla v neděli jediným týmem, který vyhrál své utkání výraznějším rozdílem. Vyrovnaná byla úvodní patnáctiminutovka, pak začalo narůstat vedení Dukly, která si před přestávkou vypracovala čtyřbrankové vedení a těsně před odchodem do šaten jej zvedla na pět gólů. Pražanům v Jičíně vyšel i úvod druhé půle, ve 35. minutě vedli 17:10: Jičín manko krátce zkorigoval, dotáhl se na čtyři branky, Dukla ale znovu přitlačila a nabyla zpět sedmibrankový náskok a tento únik už Jičín nezachytil. Dukla zvítězila poměrem 27:21.

Nejvíce branek: Šulc 6/4, Král 3, Hlava 2, Kubík 2, Groh 2, Kolc 2 – Patzel 7, Šustek 7/1, Mubenzem 6. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 2:4. Diváci: 390.

 

HC Dukla Praha 28 – 22 HBC RONAL Jičín

Zápas o umístění byl vyrovnaný do stavu 7:7, poté se domácím podařila šňůra čtyř branek v řadě, kterou si vytvořili vedení a udrželi ho do poločasu. Druhou třicetiminutovku ovlivnilo poločasové vedení a bylo jasné, že Dukla jde za pátým místem, oba soupeři střídali sestavu a na hřiště se dostali všichni hráči. Dukla nakonec zaslouženě vyhrála a obhájila tak umístění ze základní části, Daniel Rangl dal během druhého poločasu čtyři branky ve chvíli, kdy Jičín zkoušel hru bez brankáře.

Nejvíce branek: Mubenzem 5, Zelenka 5, Rangl 4 – Krahulec 5, Král 4, Groh 4. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 4/2 – 5/3. Vyloučení: 4:2. Diváci: 128.