20.8.2018 jsem zahájili novou sezonu přípravným kempem na Julisce. Trénovali jsme ve třech fázích a musíme konstatovat velkou spokojenost, že parta kluků makala celý týden na 100%.

V dalším týdnu jsem již najeli na běžný tréninkový rytmus a měli jsme vložené první přípravné utkání ve Břvích s Lions Hostivice. Tam jsme si vyzkoušeli hru v různých variantách i sestavách.

První zářiový víkend jsme odehráli Házenkářský festival v Lovosicích. Předváděli jsem trochu neurovnanou házenou, ale i tak jsme se dostali až do semifinále kde jsme nestačili na Louny prohráli jsem o dvě branky. V utkání o třetí místo jsme vrátili porážku Velkému Meziříčí ze skupiny a celkově jsme brali bronzové medaile.

15.9.2018 odstartoval v Praze na hřišti pražský přebor mladších žáků. Náš tým nasazen do skupiny „A“ kde jsme hráli s Plzní, Duklou „B“, Loko Vršovice, a Chodovem „A“. Po turnaji v Lovosicích nás postihla marodka a řada omluvenek z důvodu školních akcí, proto naše vystoupení nebylo ještě úplně stoprocentní.

Vysoká porážka s kvalitní Plzní, prohra o 3 branky s Duklou „B“ a potom jednoznačná vítězství s Chodovem a Loko Vršovice pro nás byla ponaučením k dalšímu tréninku.

Hned další víkend se konal další turnaj pražského přeboru, na kterém jsme předvedli již koncentrovanější výkony a našli jsme přemožitele v družstvu Plzně. Další utkání nad Lions Hostivice, Duklou „B“ a Chodovem „A“ jsme předvedli již kvalitní házenou.

Čeká nás ale ještě mnoho práce v tréninku, protože všichni víme kde máme slabiny.

V říjnu nás čeká den s Duklou 6.10.2018 na Julisce od 10:00 a pražský přebor v Plzni 13.10.2018.