3. kolo STRABAG Rail Extraligy mužů: TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha 25:32 (10:16)

Pražská Dukla dnes potvrdila roli favorizovaného celku a zaslouženě si odvezla z Hranic plný počet bodů. Dukla se hned od počátku utkání ujala vedení a začala domácímu družstvu Hranic diktovat tempo hry. Síla pražského týmu se ukázala v koncentraci na vlastní hře a rychlých přechodech do útoků. Celek Hranic naopak držel svými parádními zákroky domácí brankář Kučerka a výborná obrana. Přesto po neproměněných šancích domácích si Dukla vypracovala sedmibrankový rozdíl, který si udržela až do konce zápasu.

Nejlepší střelci: Andrš 5, Mlotek 4, Cáb 4 –Klíma 7, Reichl 7, Sviták 5. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 1/1 –2/3. Vyloučení: 5:5.

Daniel Čurda, trenér Dukly Praha: „Do utkání jsme vstoupili dobře, od začátku jsme byli o několik gólů vepředu. Bylo pro nás důležité, abychom hráli rychlou házenou a co nejdříve unavili domácí tým. První poločas jsme zvládli a vyhráli ho rozdílem šesti branek. Trochu jsme si to zkomplikovali nástupem do druhého poločasu, který nebyl podle našich představ, ale jinak si myslím, že jsme kontrolovali průběh celého zápasu a zaslouženě jsme vyhráli.“