V předehrávce 5. kola STRABAG Rail Extraligy házené mužů zavítáme na palubovku Lovců Lovosic s cílem získat další dva body a spravit si chuť po první porážce v sezóně.  

Daniel Čurda, trenér Dukly Praha: „Čeká nás těžké venkovní utkání. Lovosice jsou nevyzpytatelný soupeř, omladili tým, mají velmi šikovné mladé hráče a k nim pilíře týmu Jirku Motla, Jiřího Boučka a další. Dohromady je to silný soupeř, který na nás určitě bude dobře připravený. Nyní nás čeká velmi náročný program, včetně Evropského poháru, a extraliga hned od začátku ukazuje to, co většina trenérů předpovídala – bude to velmi vyrovnaný ročník a kvalitativně soutěž rozhodně udělala posun dopředu. My chceme v Lovosicích zapomenout na první prohru v sezóně a nahradit ji body z venku. To je náš cíl, abychom o víkendu mohli s čistou hlavou do Evropy.“

Utkání HK FCC Město Lovosice – HC Dukla Praha se odehraje ve středu 2. října od 18 hodin v SH Chemik, Lovosice. K dispozici je samozřejmě i přímý přenos internetové televize TVCom.