Rok 2019 se pomalu blíží ke svému konci. Extraligovým celkům zbývá odehrát dva poslední zápasy tohoto roku. Pražská Dukla v sobotu 14. prosince v 16:30 hodin přivítá na domácí palubovce SH Ruzyně celek TJ Cement Hranice. Předvánoční 15. kolo STRABAG Rail Extraligy odehrají házenkáři Dukly a Talent M.A.T. Plzeň v pátek 21. prosince 2019 v 18:00 hodin v sportovní hale v Tachově.

Ondřej Šimůnek, hráč HC Dukla Praha: „Nezvykle dlouhá přestávka mezi zápasy, alespoň v kontextu několika posledních anglických týdnů, nám dala, jak věřím, dostatek času na to doléčit drobná zranění a připravit se na velice důležité poslední dva zápasy v tomto kalendářním roce. V prvním z nich, a to proti Hranicím, bude zapotřebí předvést zodpovědný a koncentrovaný výkon a nedopustit přerušení již několikazápasové série bez porážky.“

Daniel Čurda, trenér HC Dukla Praha: „Postavení v tabulce i to, že hrajeme doma, nám velí zvítězit, nicméně letošní ročník už ukázal, že si téměř každý tým dokáže vyšlápnout na kohokoliv. My se chceme udržet na medailových pozicích, a tak jsou dva body naším jasným cílem. Hranice bojují o play off a určitě nám nedají nic zadarmo, opírají se o nestárnoucího Pepu Kučerku v brance a mají zajímavý mix zkušených a mladých hráčů. My se chceme opět prezentovat dobrou obranou a následným přechodem do úspěšného útoku.

#beDukla #Prague