Po oslavách nového roku se A-tým Dukly pustil do přípravy na nadcházející část sezony, jejímž vyvrcholením bude play-off nejvyšší domácí házenkářské soutěže. V pondělí 6. ledna se hráči sešli k prvnímu tréninku. Během týdne absolvovali jak tréninky v hale, tak v posilovně. Ve čtvrtek 9. ledna Dukla sehrála charitativní zápas v Plzni na podporu mladého házenkáře dorostu Talentu Tomáše Matoušíka.  

https://www.facebook.com/duklaprahahazena/

V tomto týdnu, konkrétně v sobotu 18. ledna, Dukla sehraje další přátelské utkání v Jeně, tentokrát s druholigovým německým celkem ThSV Eisenach.

https://www.facebook.com/handballinjena/

V závěru přípravy (24. až 25. ledna) se pak házenkáři Dukly zúčastní mezinárodního turnaje GERA CUP 2020 ve slovenské Šaľe, kde se postupně utkají s maďarským týmem MEZŐKÖVESDI, českým celkem KH ISMM Kopřivnice a domácím mužstvem HKM ŠAĽA.

https://www.facebook.com/hkmsala/

Ostrý start čeká pražskou Duklu ve středu 29. ledna 2020 v 18:00 hodin v hale STaRS Karviná, kde házenkáři Karviné a Dukly odehrají semifinálové utkání Českého poháru. Jarní část STRABAG Rail Extraligy házené mužů zahájíme v sobotu 1. února 2020 v 16:30 hodin na domácí palubovce SH Ruzyně střetnutím s Lovosicemi.
#beDukla