Nabitý únorový kalendář nedává hráčům Dukly příliš času na oddych. Už v sobotu pražský celek čeká další střetnutí v osmifinále evropského poháru Challenge Cup.  Rozjetá Dukla čeká tvrdou odvetu od lucemburského týmu Red Boys Differdange.

Daniel Čurda, trenér HC Dukla Praha: „Máme za sebou první poločas osmifinále Challenge Cup. Celý tým předvedl opravdu kvalitní výkon proti soupeři, který byl totálně zaskočen. Fantastický Tomáš Petržala v bráně, solidní obrana a vynikající útok, vydařilo se nám všechno. Druhý zápas bude o poznání těžší, je potřeba si vše srovnat v hlavě a vytěsnit z ní domácí utkání a náskok, který máme. Pak budeme schopni uspět! Postup do osmičky bych bral jako vynikající výsledek a ukázku toho, že naše liga se začíná zvedat a že zde jsou hráči, kteří se mohou měřit i se soupeři na evropské úrovni. Kdo tomu nerozumí, řekne si „Lucemburský mistr“. V jeho sestavě jsou však dva Chorvati, dva Francouzi, Dán, Bosňan, hráči se zkušenostmi z EHF Champions League, a my jsme jim nedovolili téměř nic. Toho si vážím a chci, abychom se prezentovali podobným výkonem i v odvetném utkání v Lucembursku. Zopakovat mimořádný a kvalitní výkon, který hráči předvedli v domácím utkání, bude velmi těžké, ale chceme se o to opět pokusit.“

Odvetné osmifinálové utkání Challenge Cup 2019/2020: Red Boys Differdange (LUX) – HC Dukla Praha (CZE) v sobotu 15.2.2020 v 18:00 hodin – Centre Sportif Differdange, avenue Parc des Sports L-4674 Oberkorn.

LIVE STREAM:
https://www.youtube.com/watch?v=B1D1MZhw650