V sobotu 5. září nastoupí pražská Dukla k prvnímu extraligovému utkání sezony 2020/2021. Na domácí palubovce sportovní haly Ruzyně přivítá brněnský celek SHC Maloměřice Brno.

„Po velmi dlouhé době nás čeká soutěžní, ostrý zápas. Myslím, že už se celý tým na zápas těší, a věřím, že doma potvrdíme svoje ambice a do nového ročníku vstoupíme vítězstvím. Letošní soutěž může být velice vyrovnaná, a tak je potřeba v domácích utkáních bojovat naplno,“ hlásí před sobotním soubojem trenér Dukly Daniel Čurda.
Na měření sil s Duklou se těší i Maloměřice, jak potvrzují slova brankáře Michala Mazače: „Jedeme na Duklu. Očekáváme z jejich strany bojovný a ambiciózní výkon. My odvedeme maximum, co je v našich silách.“

V zápase, který začíná v tradičním čase 16:30 hodin, budou házenkáři Dukly spoléhat také na podporu svých fanoušků. Avšak vzhledem ke stále panující koronavirové epidemii je pořádání hromadných sportovních akcí možné pouze za dodržování bezpečnostních opatření – všichni návštěvníci musí mít na utkání roušku nebo jinou ochranu úst a nosu, přičemž tato ochrana bude pro diváky povinná po celou dobu utkání!

Tímto prosíme naše fanoušky a příznivce – do haly a vnitřních prostor vstupujte pouze s rouškou a dodržujte bezpečné rozestupy, aby nedocházelo k nežádoucímu shlukování osob.

Děkujeme za pochopení, ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem. Těšíme se na vás a na utkání, které společně užijeme! Vstup volný!

Utkání v online přenosu sledujte na: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/Soutez-Hazena-extraliga-muzi/Cast-Zakladni-cast/Pohlavi-Muzi/Sezona-2020-2021/192839-HC-Dukla-Praha-SHC-Brno-Malomerice.htm