První letošní utkání se odehrálo po více než  půl roce také v lize staršího dorostu. V hale na Ruzyni jsme přivítali soupeře z Plzeňského kraje – Šťáhlavy.

Do utkání vstoupili lépe právě hosté, když po několika ranách z dálky a našich individuálních chybách donutili hráči Šťáhlav domácí lavičku k time-outu. Po slabší první desetiminutovce kdy byl stav 0:4 a následně 8:4 pro hosty jsme se zlepšili v koncovce a po proměnění několika rychlých brejků srovnali na 8:8. Později ke konci prvního poločasu byl stav navýšen na 11:8. Vyrovnaný obraz hry trval až do poločasu, kdy hosté korigovali těsně před odchodem do šaten na rozdíl jediné branky (11:10 v pol.).

Ve druhém poločase se v prvních čtyřech minutách trefil hned čtyřikrát v tomto zápase výrazný Jan Hrstka, který zaznamenal celkem 8 branek, z toho 4 ze sedmimetrového hodu. Postupně jsme pak navyšovali skóre, avšak nutno uznat, že soupeř nám nedal nic zadarmo. Střelecky byl na straně Šťáhlav úspěšný Ondřej Sedláček, který překonal dokázal vsítit hned třináctkrát.

Závěr druhého poločasu jsme si již pohlídali a došli si pro dva body do tabulky první ligy staršího dorostu. Příští kolo odehrajeme na půdě tradičního soupeře z Jičína, a to v neděli 29. 9. od 16:00.