Naprosto fantastický Házenkářský festival Lovosice očima minižáků. Minižáci vyrazili na tento, již tradiční turnaj na začátku září, ve dvou týmech. Jeden tým, který pomalinku sbírá herní zkušenosti a druhý tým již ostřílených dukláčků.
První zmiňovaný tým odehrál 8 velmi náročných utkání a to především v základní skupině, kde narazil na jedny z nejkvalitnějších týmů celého turnaje. Ale všichni ukázali, jak velké a bojovné mají srdce a na hřišti nechali vše až do posledních vteřin utkáních. Doslova každým zápasem nám tihle borci rostli před očima a zaslouží si tak obrovskou pochvalu! Umístili se na hezkém 18. místě ze 24-ti týmů, ale především perfektně plnili vše co jsme si řekli a dali za cíl .

Druhý tým nám doslova vyrazil dech svojí krásnou hrou, neuvěřitelným nasazením, bojovností, srdečností a chutí vyhrát! A na tomto parádním turnaji nenašel svého přemožitele!!! Opravdu velmi zaslouženě si odváží zlaté medaile na krku, ale zároveň s velkou pokorou ke všem soupeřům, kteří byli naprosto skvělí! Ale tím pozitivní zprávy nekončí. My si totiž odvážíme i nejužitečnějšího hráče celého turnaje a tím je náš fantastický Matouš Khek. Na závěr musíme jednoznačně poděkovat celému organizačnímu týmu turnaje, protože právě díky vám jsme mohli prožít tento úžasný házenkářský víkend plný radosti a emocí! A v neposlední řadě, děkujeme moc všem rodičům, za pomoc s dopravou a vytvoření parádní atmosféry!!!