První říjnovou sobotu na domácí palubovce sportovní haly Ruzyně házenkáři Dukly Praha přivítají mužstvo KH ISMM Kopřivnice. Díky blížícímu se nouzovému stavu a novým opatřením, které mají vstoupit v platnost v pondělí 5. října 2020, půjde zřejmě na nějakou dobu o poslední zápas s diváky.

„Velmi těžký soupeř s atraktivním stylem, který vyznává útočnou házenou. Náš mladý tým čeká těžký úkol a jak je vidět už po prvních kolech, liga bude opravdu extrémně vyrovnaná a kdokoliv může kohokoliv porazit. Nicméně hrajeme v domácím prostředí a chceme bodovat. Opět se potřebujeme koncentrovat na celé utkání. Pokud se vyvarujeme větších výpadků, pak máme šanci zvítězit. Je to možná jeden z posledních zápasů s fanoušky, a tak bych si moc přál, aby jich dorazilo co nejvíc a pomohli nám,“ říká před sobotním soubojem trenér Dukly Daniel Čurda.

Přijďte si užit atraktivní souboj házenkářů pražské Dukly a moravskoslezského celku Kopřivnic.

Připomínáme, že vzhledem k panující koronavirové epidemii všichni návštěvníci musí mít na utkání roušku nebo jinou ochranu dýchacích cest, přičemž tato ochrana je pro diváky povinná po celou dobu utkání! 

Tímto žádáme fanoušky a příznivce – do haly a všech vnitřních prostor vstupujte pouze s rouškou a dodržujte bezpečné rozestupy, aby nedocházelo k nežádoucímu shlukování osob.

Rovněž upozorňujeme, že z hygienických důvodů bude uzavřen bufet.

Děkujeme za pochopení, ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem.

Vstup volný!

Utkání v online přenosu sledujte na: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/Soutez-Hazena-extraliga-muzi/Cast-Zakladni-cast/Pohlavi-Muzi/Sezona-2020-2021/193149-HC-Dukla-Praha-KH-Koprivnice.htm