17. kolo STRABAG Rail Extraligy: HC Dukla Praha – HK FCC Město Lovosice

Druhý vzájemný zápas extraligových celků Dukly a Lovosic se odehraje v sobotu 6. února 2021 na domácí palubovce Pražanů. První vzájemná bitva soupeřů proběhla na začátku října 2020, ukázala vyrovnanost sil obou mužstev a skončila nerozhodně 28:28. Přesto Dukla chce potvrdit svoji stoupající formu a tentokrát si brousí zuby na dva body.

„Lovosicím se před touto sezónou rozhodně povedlo posílit kádr a mají medailové ambice. My jsme dokázali udržet vítěznou sérii a neradi bychom o ni přišli právě v domácím prostředí. Naše vzájemné zápasy jsou většinou vyrovnané a emotivní, podobný průběh očekávám i nyní. Ve srovnání s utkáním v Kopřivnici bychom rádi předvedli lepší výkon zejména v obranné fázi. V Lovosicích jsme urvali na podzim bod, nyní si chceme vzít oba,“ jde za svým trenér Dukly Daniel Čurda.

Připravenost k důležité bitvě potvrzuje i brankář Dukly Jakub Votava: „Utkání s Lovosicemi bývají často vyrovnaná a plná emocí. Věřím, že pokud budeme vycházet z dobré obrany a pohlídáme si jejich rychlá křídla, aby nám nedávala snadné góly, tak naše série vítězných zápasů bude pokračovat.“

Jak dopadne sobotní duel házenkářů Dukly a Lovosic? Sledujte s námi na TV Com: HC Dukla Praha – HK FCC Město Lovosice (STRABAG RAIL Extraliga muži, Základní část, 17. kolo) (tvcom.cz)

Foto: Robert Grim, https://www.facebook.com/LovciLovosice