Čtvrtfinále Chance play-off Strabag Rail extraligy: HC Dukla Praha – HBC Ronal Jičín 32:25 (14:13) – stav série 2:0

Po dvanáctibrankové sobotní výhře tentokrát Dukla vyhrála nad Jičínem sedmibrankovým rozdílem. Při chuti byl hlavně Jan Blecha, nastřílel Jičínu sedm branek, šesti odpovídal Krahulec, na zdramatizování duelu to ale Jičínu nestačilo. Dukla hned v úvodu odskočila na 8:4, po oddechovém čase se Jičín vzpamatoval a rychle dotáhl, zbytek poločasu tak byl vyrovnaný. Přetahovaná vydržela ještě v deseti minutách druhé půle, pak už to byla jasná záležitost domácích, kteří si vypracovali postupně až šestibrankový náskok a nakonec vyhráli o sedm.

Daniel Čurda, trenér HC Dukla Praha: „Naprosto typický playoffový zápas. Obrovský boj, souboj jeden na jednoho, velké emoce. Byl to hodně silový zápas, byl to prostě boj. Jičín nám dělal problémy, kousal, zejména z toho důvodu, že jsme neproměnili v prvním poločase šest jasných šancí. Kdybychom je proměnili, tak jsme vedli o víc než o jednu branku a byli trošku klidnější. Ale já si vážím toho, co se nám povedlo stejně včera i dnes, to znamená, že jsme dobře vstoupili do druhého poločasu, uklidnili se, vytvořili jsme si náskok a ten jsme pak už v pohodě udrželi.“

Třetí utkání čtvrtfinálové série je na programu v sobotu 10. dubna 2021 od 18:00 hodin, tentokrát na palubovce jičínského celku.