Předehrávka 3. kola Extraligy mužů: HC Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí // středa 15.9.2021 od 19,00 hod // SH Ruzyně

Házenkáře Dukly čeká ve středu 15. září předehrávka extraligového utkání s výběrem TJ Sokol Nové Veselí. Čeká se tvrdý souboj, neboť celek Dukly je rozhodnut získat svou první výhru, avšak tým Veselí chce úspěšně navázat na dvě vítězná utkání předchozích kol.

Dukelští jsou ve výhodě domácího prostředí a fanoušků, kteří se vrátili do ruzyňské haly. O víkendu celek Dukly se rovněž představí ve sportovní hale Slavia Praha, kde zabojuje s řeckým celkem A.E.S.H. Pylea o postup do 2. kola evropského poháru EHF European Cup Men 2021/2022.

Michal Tonar, trenér HC Dukla Praha: „V tomto týdnu máme opravdu nabitý program. Po slabém výkonu v Karviné určitě chceme ve středu proti Veselí zabojovat o první letošní body. Veselí má ve srovnání s námi velmi dobrý vstup do sezóny a zápas od zápasu se zlepšují. Musíme se tedy dobře připravit na těžký zápas.“

Podmínky  vstupu do vnitřních prostor areálu a sportovních hal v současné době koronavirové: 

  • potvrzení z laboratoře o negativním RT-PCR testu ne starší 7 dnů,
  • negativní POC (antigen) test z laboratoře ne starší než 72 hodin,
  • národní certifikát o dokončeném očkování, u něhož od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní,
  • doklad o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19, u něhož uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby do haly kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat buďto formou certifikátu v papírové podobě nebo v aplikaci Tečka. Pokud tak neučiní, nemůže být a nebude na utkání vpuštěna.

Vstoupit a pobývat ve sportovní hale je možné pouze s respirátorem na nose a ústech! 

Děkujeme za pochopení, zodpovědné chování a ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem.

Těšíme se na vás a na utkání, které společně užijeme!

Foto: Martin Duroň / FB TJ Sokol Nové Veselí