Dvojzápas 1. kola evropského poháru EHF EUROPEAN CUP MEN 2021/2022 //  18.9. – 19.9.2021 vždy od 19,30 hod // SH Slavia Praha

Házenkáři Dukly mají před sebou dvě atraktivní utkání v hlavním městě. O víkendu 18. a 19. září se tým HC Dukla Praha představí ve sportovní hale Slavia Praha v souboji s řeckým soupeřem A.E.S.H. Pylea.

Podmínky  vstupu do vnitřních prostor sportovní haly v současné době koronavirové – kontrola bezinfekčnosti:  

  • potvrzení z laboratoře o negativním RT-PCR testu ne starší 7 dnů,
  • negativní POC (antigen) test z laboratoře ne starší než 72 hodin,
  • národní certifikát o dokončeném očkování, u něhož od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní,
  • doklad o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19, u něhož uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby do haly kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat buďto formou certifikátu v papírové podobě nebo v aplikaci Tečka. Pokud tak neučiní, nemůže být a nebude na utkání vpuštěna.

Dovolujeme si upozornit, že přímo před sportovní halou žádné testování návštěvníků probíhat nebude. V případě testů je nutné předložit potvrzení certifikované laboratoře. Samotesty ani čestná prohlášení nebudou akceptovány.

Vstoupit a pobývat ve sportovní hale je možné pouze s respirátorem na nose a ústech! 

Po celou dobu utkání platí zákaz stání – všichni diváci musí dle platného protiepidemického opatření sedět v hledišti.

Děkujeme, že respektujete platná protiepidemická opatření. Děkujeme za zodpovědné chování, ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem.

Těšíme se na Vaši návštěvu.