Předehrávka 7. kola Extraligy mužů: HC Dukla Praha – Talent tým Plzeňského kraje // středa 13.10.2021 od 19,00 hod // SH Ruzyně 

Duklu čeká ve středu souboj s mistrem a zatímco Plzeň prohrála v odehraných šesti kolech jen jedenkrát, Dukla brala plný plný počet bodů jen ve dvou zápasech a v hlavách má ještě prohru z Lovosic. „Čeká nás další těžké utkání v jednom týdnu. Bohužel jsme v Lovosicích ani po zlepšeném výkonu na body nedosáhli, o to více budeme bojovat na domácím hřišti proti Plzni. Víme, kde máme rezervy, a chceme se zlepšovat zápas od zápasu,“ upozornil i přesto trenér Dukly Michal Tonar.

Plzeň vnímá jako klíčové předsezónní oslabení Dukly, přesto vidí u houževnatého soupeře silné stránky, na které si musí dát Západočeši pozor. „Očekávám bojovného, agresivního soupeře. Je to v podstatě jediné naše derby, oba týmy jsou propletené hráčsky i trenérsky. Bude to vyhecovaný, hektický zápas. Dukla má mladý tým, odešli jim dva stěžejní hráči Klíma a Patzel. Bude složité dva hráče takového kalibru nahradit, ale o to víc bude Dukla spoléhat na bojovnost. Pokud k tomu přistoupíme jako v úvodu utkání s Kopřivnicí, bude zaděláno na problém. Mají velmi kvalitního Petržalu v brance. Trenér Miki Tonar je z Plzně, naše hráče dobře zná, tým určitě dobře připraví,“ upozorňuje trenér talentu Petr Štochl.

Více k předehrávkám atraktivních utkání Dukla – Plzeň a Karviná – Veselí a blížícímu se evropskému pohárovému víkendu čtete na www.handball.cz

Podmínky  vstupu do vnitřních prostor areálu a sportovních hal v současné době koronavirové – kontrola bezinfekčnosti: 

  • potvrzení z laboratoře o negativním RT-PCR testu ne starší 7 dnů,
  • negativní POC (antigen) test z laboratoře ne starší než 72 hodin,
  • národní certifikát o dokončeném očkování, u něhož od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní,
  • doklad o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19, u něhož uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby do haly kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat buďto formou certifikátu v papírové podobě nebo v aplikaci Tečka. Vstoupit a pobývat ve sportovní hale je možné pouze s respirátorem na nose a ústech! Děkujeme za pochopení, zodpovědné chování a ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem.