9. kolo Extraligy mužů: HC Dukla Praha – TJ Cement Hranice // sobota 30.10.2021 od 16:30 hod // SH Ruzyně – Praha 6

Po výsledkově neúspěšném utkání v Kopřivnici se tentokrát celek Dukly představí na domácí palubovce sportovní haly Ruzyně. Trenér Dukly Michal Tonar ví, že doma jeho svěřenci budou mít co napravovat a proti Hranicím by si neměli dovolit ani nejmenší zaváhání: „Je před námi utkání na domácí palubovce, ve kterém bychom měli být favoritem. Velké rezervy v obranné hře nám ale bohužel tuto roli ztěžují. Je otázkou, zda nám jeden trénink pomůže znovu se zvednout k výkonům v Evropském poháru. Čekám více disciplíny od celého týmu.“

Podmínky  vstupu do vnitřních prostor areálu a sportovní haly v současné době koronavirové – kontrola bezinfekčnosti (splnění podmínek O-N-T): 

  • potvrzení z laboratoře o negativním RT-PCR testu ne starší 7 dnů,
  • negativní POC (antigen) test z laboratoře ne starší než 72 hodin,
  • národní certifikát o dokončeném očkování, u něhož od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní,
  • doklad o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19, u něhož uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby do haly kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat buďto formou certifikátu v papírové podobě nebo v aplikaci Tečka. Vstoupit a pobývat ve sportovní hale je možné pouze s respirátorem na nose a ústech! 

Děkujeme za pochopení, zodpovědné chování a ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem.