10. kolo Extraligy mužů: HC Dukla Praha – SKKP Handball Brno // sobota 13.11.2021 od 16:30 hod // SH Ruzyně – Praha 6

Po reprezentační přestávce házenkáři se vrací zpět na extraligové a pohárové palubovky. Zda dostatek času na přípravu a přeskupení sil v týmu Dukly zabere, ukáže se hned v sobotu 13. listopadu, kdy mužstvo pražské Dukly přivítá na domácí palubovce sportovní haly Ruzyně ambiciózní brněnský celek SKKP Handball Brno.

Uplynulé týdny využil trenér Michal Tonar k tvrdé dřině. „Brno chce letos útočit na přední příčky a před sezónou opět doplnilo kádr. My se chceme zlepšovat zápas od zápasu. Měli jsme teď dva týdny na trénink, kde jsme se snažili o zlepšení spolupráce, a to jak v obraně, tak v útočné hře. Věříme, že v sobotu to dokážeme v utkání ukázat,“ řekl dukelský kouč a pivot Adam Zeman slova trenéra doplnil: „Nejdůležitější pro nás bude vycházet ze zajištěné obrany, kterou jsme výborně prezentovali v zápasech evropského poháru. Brno má dobrý tým, ale myslím si, že když se budeme schopni držet pravidel a pokynů, co si říkáme na tréninku, tak máme šanci připsat si důležité dva body.“

Přijďte fandit, těšíme se na vás!

Platné podmínky  vstupu do vnitřních prostor areálu a sportovní haly v současné době koronavirové – kontrola bezinfekčnosti / splnění podmínek O-N-T: 

  • potvrzení z laboratoře o negativním RT-PCR testu ne starší 72 hodin,
  • negativní POC (antigen) test z laboratoře ne starší než 24 hodin,
  • národní certifikát o dokončeném očkování, u něhož od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní,
  • doklad o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19, u něhož uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby do haly kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat buďto formou certifikátu v papírové podobě nebo v aplikaci Tečka. Vstoupit a pobývat ve sportovní hale je možné pouze s respirátorem na nose a ústech! 

Děkujeme za pochopení, zodpovědné chování a ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem.