Čtvrtfinále Českého poháru: HC Dukla Praha – HCB Karviná // středa 17.11.2021 od 17:00 hod // SH Ruzyně – Praha 6

Ve středu od 17:00 hodin odehrajeme na domácí palubovce haly Ruzyně důležitý zápas s Karvinou v boji o postup do semifinále Českého poháru.
„Los Českého poháru nám letos ve čtvrtfinále přidělil asi nejtěžšího soupeře. Poslední vzájemné utkání pro nás nedopadlo vůbec dobře, proto se musí celý tým zkoncentrovat a dobře připravit. Hrajeme na domácí palubovce a v posledním ligovém kole jsme se sice zlepšili v obraně, ale na vítězství to nestačilo. Chceme se poprat o postup do semifinále,“ říká k blížícímu se utkání trenér Dukly Michal Tonar, který připomněl jak prohru ze zápasu s Karvinou z 2. kola (20:31), tak výsledek posledního víkendového souboje, ve kterém Dukla remizovala s Brnem 25:25.

Přijďte fandit a podpořit házenkáře Dukly, těšíme se na vás!

Pozor na platné podmínky vstupu do vnitřních prostor areálu a sportovní haly v současné době koronavirové – kontrola bezinfekčnosti / splnění podmínek O-N-T: 

  • potvrzení z laboratoře o negativním RT-PCR testu ne starší 72 hodin,
  • negativní POC (antigen) test z laboratoře ne starší než 24 hodin,
  • národní certifikát o dokončeném očkování, u něhož od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dní,
  • doklad o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19, u něhož uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby do haly kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat buďto formou certifikátu v papírové podobě nebo v aplikaci Tečka. Vstoupit a pobývat ve sportovní hale je možné pouze s respirátorem na nose a ústech! 

Děkujeme za pochopení, zodpovědné chování a ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem.