15. kolo Extraligy mužů: HC Dukla Praha – Pepino SKP Frýdek-Místek // sobota 18.12.2021 od 16:30 hodin // SH Ruzyně

Poslední zápas letošního roku odehrají házenkáři Dukly v sobotu 18. prosince. Svěřenci trenéra Michala Tonara přivítají na domácí palubovce haly Ruzyně celek Frýdku-Místku.

Jak Dukla, tak i Frýdek, se těší na úspěšné zakončení roku, každý z týmů je odhodlán získat dva vítězné body. V zářijovém společném střetnutí na palubovce Frýdku na body, respektive bod, dosáhly oba celky. Utkání přineslo remízu 26:26, přičemž blíže k plnému bodovému zisku byli spíše Frýdečtí.

Pražané ovšem chtějí navázat na svůj poslední duel proti Novému Veselí, který vyhráli, 29:25. „Ve Veselí dokázal tým zlepšeným výkonem zvítězit a připsat si důležité dva body. S Frýdkem chceme znovu bojovat a ukázat také kvalitní hru v obraně,“ říká ke zlepšující se formě Dukly Michal Tonar. Avšak ani svého soupeře z Frýdku-Místku pražská Dukla rozhodně nepodceňuje. “Soupeř je složený z řady zkušených borců, takže to bude velmi těžké utkání. Proto chceme na poslední letošní zápas dobře připravit a potvrdit své výkony i bodově,“ dodává kouč Dukly.

Pro vstup na sportovní utkání se bude nutné prokázat pouze platným očkováním (O) či potvrzením o prodělané nemoci (N) v posledních 180 dnech v podobě oficiálního certifikátu nebo prostřednictvím elektronické aplikace Tečka. Výjimku budou mít osoby ve věku od 12 do 18 let a kontraindikované osoby, kteří se mohou prokázat PCR testem platným 72 hodin. Dětí do 12 let se tyto pravidla netýkají. Vstoupit a pobývat ve sportovní hale je možné pouze s respirátorem na nose a ústech. 

Děkujeme za pochopení, zodpovědné chování a ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem.