16. kolo Extraligy mužů: SHC Maloměřice Brno – HC Dukla Praha // středa 2.2.2022 od 18:30 hodin

Reprezentační přestávka je u konce, lednový evropský šampionát MEN’S EHF EURO 2022 již zná svého vítěze, nastal čas vrátit se zpět na domácí palubovky a pustit se do soubojů české Extraligy. Do konce základní části zbývá sedm kol, proto v bojích o účast v play off začne přituhovat. Také uvidíme, kterému z týmů se mimo jiné podaří bez úhony proplout nynější covidovou vlnou, neboť každý hráč vyřazený ze sportovní přípravy a zápasu je citelnou ztrátou pro každý manšaft bojující o postup.

Házenkáři Dukly zavítají v únoru na palubovky Maloměřic, Plzně a Hranic, ve dvou domácích utkáních se střetneme s celky Lovosic a Kopřivnice.

Co zní z tábora Dukly před utkáním s Maloměřicemi? „V rámci zahájení jarní části extraligy jedeme k zatím poslednímu týmu tabulky. V Maloměřicích během pauzy došlo k výměně trenéra i k posílení v hráčském kádru. Proto nastoupíme do utkání se zdravým respektem k soupeři. Chceme pokračovat ve zlepšených výkonech z podzimu a bojovat o další důležité body,“ prozradil plán trenér Dukly Michal Tonar.