17. kolo Extraligy mužů: HC Dukla Praha – HK FCC Město Lovosice // sobota 5.2.2022 od 16:30 hodin // SH Ruzyně

Házenkáře Dukly čeká důležitá bitva proti Lovcům z Lovosic. Oba týmy hrají tvrdou nekompromisní házenou, očekává se napínavý souboj. Tabulkový soused Dukly ve středu bravurně zvítězil nad celkem Kopřivnic 31:26, stejně tak dukelský manšaft s přehledem přehrál Maloměřice Brno 38:26.

Oba tymy se naposledy setkaly v říjnu 2021, přičemž spokojenost ze zisku dvou bodů v 6. extraligovém kole zavládla v baště lovosického celku, 35:31. Lovcům se podařilo oplatit Dukle porážku v bojích o bronzovou medailí minulé sezóny, kdy Dukla vyhrála sérii o třetí místo s Lovosicemi 3:0.

Michal Tonar, trenér HC Dukla Praha: „V utkání s Lovosicemi chceme potvrdit předchozí dobrý výkon a připsat si další důležité body. Soupeř patří letos ke špičce extraligy. Zkušení borci táhnou mladíky. Chceme se poučit z chyb z prvního zápasu v Lovosicích a doma bojovat.“

Upozornění pro všechny návštěvníky – stále platí, že pro vstup na sportovní utkání je nutné se prokázat platným očkováním (O) či potvrzením o prodělané nemoci (N) v posledních 180 dnech, a to  prostřednictvím elektronické aplikace Tečka. Výjimku mají osoby ve věku od 12 do 18 let a kontraindikované osoby, kteří se mohou prokázat PCR testem platným 72 hodin. Vstoupit a pobývat ve sportovní hale je možné pouze s respirátorem na nose a ústech! Děkujeme za pochopení, zodpovědné chování a ohleduplnost ke sportovcům a sobě navzájem.