Lovci Lovosice – Dukla Praha // sobota 2. dubna // 17:00 // SH Lovosice
Lovci Lovosice – Dukla Praha
// neděle 3. dubna // 17:00 // SH Lovosice

Druhé čtvrtfinálové utkání Dukly proti Lovosicím nabídlo drama se vším všudy – tvrdá obrana, střelecké loby, samostatné nájezdy, excelující brankáře, žlutou kartu pro trenéra pražské Dukly, hromadnou šarvátku na hřišti, penaltové rozstřely a sérii na náhlou smrt.

Oba fanouškovské tábory hlasitě vyjadřovaly velkou podporu svým týmům, hráči obou celků si tak mohli užívat parádní atmosféru po celý zápas.

Nyní série za nerozhodného stavu 1:1 se přesouvá do Lovosic a hraje se o hodně, na postup do semifinále cílí jak Dukla, tak Lovosice.

„Samozřejmě teď jsou naše šance o něco větší. Zároveň teď jsme na řadě my, tlak je na nás. Musíme potvrdit tenhle brejk,“ vidí trenér Roman Jelínek lovosickou pozici. „Jsme si ovšem vědomi, že nám Dukla nedá nic zadarmo, očekávám stejný boj, jaký jsme teď viděli v Praze.“

„Série je rozehraná. Hraje čtvrtý s pátým, stav je vyrovnaný, rozhodují maličkosti. Chceme Lovosicím oplatit porážku v domácí hale. Víme, v čem se musíme zlepšit, abychom byli úspěšní,“ konstatuje trenér pražské Dukly Michal Tonar.