HC Dukla Praha – HC ROBE Zubří // středa 25. května 2022 // 18:00 // SH Ruzyně // stav série 1:2

Házenkáři Zubří minulou sobotu na domácím hřišti porazili pražskou Duklu 31:24 a potvrdili tak, že v souboji těchto dvou soupeřů zatím vždy vítězí domácí celek. Dukelští tak mají skvělou příležitost stav série o bronz znovu srovnat, aby pak mohli jít s čistým štítem do rozhodující páté bitvy, která se případně odehraje znovu v Zubří.

„Jsme ve stejné situaci jako před týdnem, hodně záleží na tom, jak se s tím dokážeme vypořádat v hlavě. Ve třetím utkání jsme bohužel nezachytili začátek, a i když jsme se jednou dotáhli, tak nám to vzalo tolik sil, že další odskočení domácích už bylo rozhodující,“ ohlíží se za posledním zápasem Daniel Čurda, vedoucí družstva pražské Dukly, a vzápětí dodává: „Potřebujeme se z víkendu oklepat, zapomenout na to a do domácího zápasu jít od první minuty nadoraz, nepustit soupeře před sebe a být agresivní jak v obraně, tak směrem dopředu, a hlavně tak vydržet po celých 60 minut… Naším cílem je dostat ještě třetí šanci v Zubří!“

Čtvrtý zápas série o bronz se odehraje ve středu 25. května na palubovce sportovní haly Ruzyně od 18 hodin. Přijďte podpořit borce Dukly a užít si poslední domácí zápas sezóny 2021/2022.

Důležité upozornění: parkoviště před areálem kasáren Ruzyně je uzavřené. Využijte prosím služeb hromadné dopravy. Vstup volný.