HC ROBE Zubří – HC Dukla Praha // sobota 28. 5. 2022 // 18:00 // ROBE Aréna Zubří

Házenkáře Dukly a Zubří čeká závěrečné utkání sezóny 2021/2022. V rozhodujícím zápasu souboje o třetí místo Chance play-off Extraligy házené mužů nastoupí oba týmy v 18 hodin na palubovce zuberské Robe Arény. K zisku bronzových medailí tak zbývá poslední vyhraný zápas.

Doposud platilo, že v souboji Zubří a Dukly o bronz zatím vždy vítězil domácí celek, pražský manšaft jde ovšem do bitvy s obrovským odhodláním.

„Dostali jsme sérii o medaili přesně do bodu, který jsme chtěli, a to je bojovat až do konce,“ popsal naladění dukelského družstva jeho vedoucí Daniel Čurda. „Zubří je favorit, hraje doma, ale tohle je poslední zápas a v něm se může stát úplně cokoliv, může ho rozhodnout mimořádný výkon jednoho hráče, nebo naopak krátký výpadek týmu,“ rovněž zhodnotil blížící se duel Čurda a zároveň popsal recept na vítezství Dukly: „Pojedeme se stejnou taktikou, nemá cenu nic měnit, tvrdá obrana s top brankářem a přechod, to byl náš klíč ke dvěma výhrám. Věříme si, bez toho by nemělo cenu někam jezdit, kluci doma dřeli a tenhle zápas si zaslouží!“

Online přenos bude možné sledovat na tvcom.cz, textový na onlajny.com.