8. kolo Chance Extraligy mužů: TJ Cement Hranice – HC Dukla Praha // 8.10.2022 // 17:30 // SH Žáčkova, Hranice

V sobotu 8. října má Chance Extraliga mužů na programu poslední kolo před reprezentační přestávkou. Házenkáři Dukly vyrazí na svůj čtvrtý venkovní zápas do Hranic.

„V sobotu pojedeme na utkání do Hranic, které letos zatím ještě nebodovaly. V domácím prostředí jsou ale nepříjemným soupeřem, který dokáže potrápit řadu favoritů, a jistě budou hnány touhou po zisku první výhry v sezóně. Proto nesmíme tým Hranic podcenit a od prvních minut podat koncentrovaný výkon a po domácím vítězství se Strakonicemi získat další dva body,“ říká Jakub Rumian, který před rokem přišel do pražské Dukly z hranického klubu. Dlužno říct, že tato devatenáctiletá pravá spojka Dukly v posledním domácím utkání se Strakonicemi nastřílela 7 branek.

Hranice jsou v současné chvíli posledním týmem v tabulce, avšak Dukelští, ač jsou po výhře nad Strakonicemi dobře naladění, svého soupeře vůbec nepodceňují.

„V Hranicích nás čeká trochu atypické prostředí a určitě i soupeřův tlak na domácí palubovce. V krátkém čase se musíme dobře zregenerovat a před reprezentační pauzou se zkoncentrovat,“ komentuje trenér Dukly Michal Tonar. „Do Hranic jedeme po dobrém středečním výkonu, který budeme chtít potvrdit,“ věří ve výhru dukelský kouč.