13.kolo Chance Extraligy: HC Dukla Praha – HK FCC Město Lovosice // středa 16.11.2022 // 18:00 // SH Ruzyně – Praha 6

Kopřivničtí házenkáři nechali pražský celek vypít kalich hořkosti až do dna, když v posledním utkání Chance Extraligy vyhráli doma nad Duklou 35:30. Šňůra vítězných zápasů pražské Dukly se tak zastavila, avšak nyní mají Pražané možnost spravit si chuť s Lovci z Lovosic, kteří zavítají do sportovní haly Ruzyně ve středu 16. listopadu.

Domácí palubovka Dukly je zatím pro její rivaly nedobytnou tvrzí a v rychlém sledu se teď stane dějištěm tří atraktivních zápasů s velmi silnými soupeři – Lovosicemi, Brnem a Plzní.

Lovosičtí v minulé sezóně podlehli ve čtvrtfinálové sérii Dukle 1:3 na zápasy, v letošní sezóně má lovosický celek z dvanácti odehraných extraligových kol jedenáct vítězných, jedno kolo prohrál s celkem Plzně 32:38.

Dukla je v tabulce sedmá, za sebou má deset kol a dvě odložená utkání má stále k dobru. Naposledy doma zdolala Karvinou.

Daniel Čurda, sportovní ředitel HC Dukla Praha: „Ve středu nás čeká nejenom tým z naprosté špičky, ale z mého pohledu také celek s nejlepší současnou formou. Lovosice se prezentují výbornými výkony, střílí veliké množství branek, hrají rychlou házenou. Věřím, že nám všechny tyto atributy budou vyhovovat, protože to je házená, kterou chceme hrát také. My jsme zatím doma neztratili ani bod, porazili jsme i mistra ligy, a tak jsem přesvědčený, že se rozhodně nemusíme bát. K soupeři a jeho výkonům mám respekt, ale zároveň věřím, že jsme při maximálním nasazení schopni předvést lepší výkon než v Kopřivnici a hrát doma o další důležité body v tabulce.“

Informace pro návštěvníky utkání: z důvodu probíhajících stavebních prací dbejte prosím zvýšené opatrnosti při pohybu v areálu kasáren Ruzyně.
Důležité upozornění: parkoviště před areálem kasáren Ruzyně je uzavřené. Využijte prosím služeb hromadné dopravy. Děkujeme za pochopení.

Vstup volný.