14.kolo Chance Extraligy: HC Dukla Praha – SKKP Handball Brno // sobota 19.11.2022 // 16:30 // SH Ruzyně – Praha 6

V sobotu 19. listopadu v podvečer se na palubovce sportovní haly Ruzyně odehraje sportovní střetnutí mezi házenkáři HC Dukla Praha a SKKP Handball Brno.

Dukla v posledním utkání s Lovosicemi ztratila domácí neporazitelnost v sezóně výsledkem 30:37, Brno v posledním zápase s Novým Veselím uhrálo spravedlivou remízu 19:19. Brněnský celek má tedy o motivaci postaráno, ovšem i pražský manšaft věří, že se po nevydařeném souboji s Lovosicemi oklepe. Chuť a energie poprat se v každém souboji pražské Dukle rozhodně nechybí, záležet tedy bude na soustředěnosti a tvrdé obraně.

Jiří Dokoupil, pivot HC Dukla Praha: „Po nevydařeném zápase s Lovosicemi se jednoznačně chceme vrátit na domácí vítěznou vlnu. Brněnský celek se opírá převážně o výkony dobře hrajícího Martina Kocicha, na kterého si budeme muset dát pozor.“

V letošní sezóně má Brno z třinácti odehraných extraligových kol čtyři vítězné, ve třech dalších kolech remizovalo. Na svém kontě má 11 bodů, v extraligové tabulce je deváté.

Dukla je v tabulce sedmá, za sebou má jedenáct kol a dvě odložená utkání má stále k dobru. Konto Dukly čítá 13 bodů.

Důležité upozornění: parkoviště před areálem kasáren Ruzyně je uzavřené. Využijte prosím služeb hromadné dopravy. Děkujeme za pochopení.

Vstup volný.