Dohrávka 4. kola Chance Extraligy: O2xyworld HBC Jičín –HC Dukla Praha // středa 30.11.2022 // 19:00 // Sportovní hala Jičín

Odložený zápas 4. extraligového kola mezi týmy O2xyworld HBC Jičín a HC Dukla Praha se odehraje tuto středu 30. listopadu v 19 hodin na horké jičínské palubovce. Domácí budou chtít navázat na předchozí úspěchy na vlastní půdě, hostující Dukla na poslední vítezství s Frýdkem-Místkem. „Zbývá nám dohrát utkání v Jičíně. V soupeřově hře je hodně rychlosti a křižného pohybu. Tým je doplněn mladými kluky, kteří jsou na hřišti opravdu vidět,“ uznává kvality soupeře kouč Pražanů Michal Tonar. „My pojedeme k zápasu dobře připravení a se zdravým sebevědomím po zvládnutém těžkém utkání ve Frýdku,“ dodává k blížícímu se zápasu dukelský trenér.

Jičínský celek je nyní v extraligové tabulce na jedenácté pozici, ze čtrnácti odehraných utkání nasbíral 10 bodů, připsal si pět vítězství a devět proher. Dukelští si budou muset dát pozor zvláště na jičínskou spojku Jiřího Dolejšího, jenž před pár týdny v zápase s Brnem nastřílel do soupeřovy brány 13 gólů.

Dukla je se 17 body na kontě v tabulce šestá, za sebou má rovněž čtrnáct kol, z toho osm vítězných.