16. kolo Chance Extraligy: HC Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí // sobota 3.12.2022 // 16:30 // SH Ruzyně – Praha 6

Dukla se po dvou posledních vítězných zápasech proti Frýdku-Místku a Jičínu posunula v extraligové tabulce na čtvrté místo. V dalším kole Chance Extraligy Dukla hostí celek Nového Veselí a o to větší motivaci domácí Dukla do utkání má. Zářijový zápas třetího extraligového kola na palubovce Sokola skončil pro celky remízou 28:28. Domácí palubovka podržela Nové Veselí i v osmifinále Českého poháru, kdy Dukla v dramatickém utkání podlehla Novému Veselí těsným rozdílem jedné branky 31:32. Nyní se hraje na palubovce Pražanů a Dukelští hodlají doma uspět.

„V sestavě zúžené marodkou jsme dokázali přivézt body z Jičína. Další cenné vítězství zvenku. Teď nás čeká Veselí na naší domácí palubovce. Předcházející letošní měření sil sice vyznívají ve prospěch soupeře, ale po posledních dvou velmi dobrých zápasech chceme přidat další. Sílu Veselí známe, na nás je se dobře připravit,“ věří svým svěřencům dukelský kouč Michal Tonar.

Nové Veselí již tři zápasy neprohrálo – nejdříve remizovalo s Brnem, následně porazilo Frýdek-Místek a v posledním duelu si poradilo i s Jičínem. V extraligové tabulce je po této sérii na osmé pozici, na svém kontě má 15 bodů. Nejlepším střelcem Sokola je Jakub Flajsar se 75 trefami.

Důležité upozornění: parkoviště před areálem kasáren Ruzyně je uzavřené. Využijte prosím služeb hromadné dopravy. Děkujeme za pochopení.

Vstup volný.

Foto: TJ Sokol Nové Veselí / handball.cz