17. kolo Chance Extraligy: HC Dukla Praha – O2xyworld HBC Jičín // středa 7.12.2022 // 18:00 // SH Ruzyně – Praha 6

Do konce letošního roku už zbývá v Chance Extralize házené mužů odehrát jen dvě kola, pro házenkáře Dukly to budou extraligová střetnutí s Jičínem a Plzní. Jičínský celek se ve středu 7. prosince představí na domácí palubovce Dukly, naopak Dukla v pátek 16. prosince bude v nejvyšší soutěži hostem v Plzni.

Házenkáři Dukly přesně před týdnem uspěli na pudě Jičína výsledkem 36:31, avšak pár dnů nato Jičínští porazili brněnský Majlont 29:21. Po nejistém prvním poločase suverénně oddirigovali druhou polovinu zápasu a díky soustředěnému výkonu celého týmu dosáhli přesvědčivého vítězství.

Pražané vyhráli tři zápasy v řadě, nejdříve uspěli na palubovce Frýdku-Místku, následně v Jičíně a naposledy doma s celkem Nového Veselí. Na domácí palubovce si chtějí poradit i s Jičínem. Stručný komentář kouče Dukly Michala Tonara potvrzuje, že dukelský mančaft je na utkání připraven: „Po týdnu nás čeká odveta s Jičínem, tentokrát na domácí palubovce. Pozitivní zprávou je, že do utkání nastoupíme opět v kompletní sestavě. Chceme potvrdit zlepšenou hru z posledních zápasů a zabojovat o důležité body.“

Důležité upozornění: parkoviště před areálem kasáren Ruzyně je uzavřené. Využijte prosím služeb hromadné dopravy. Děkujeme za pochopení.

Vstup volný.