HC DUKLA PRAHA vs SKKP Handball Brno

Venue Information

Hala Ruzyně

Pilotů 217, Praha, Česká republika

Také v letošní sezoně nastupujeme ve sportovní hale vojenského areálu na sídlišti dědina v oblasti Ruzyně. Toto místo je dějištěm zápasů a tréninku nejen A-týmu ale také dorosteneckých družstev.

Nejlépe se k nám dostanete automobilem z Vítězného náměstí po Evropské třídě, popřípadě po Pražském okruhu. Parkovat lze před vojenským areálem.
Přímé autobusové spojení zajišťuje linka č. 218 ze zastávky "Dejvická" do zastávky "Ciolkovského". Po výstupu z autobusu se areál nachází po Vaší levé straně (ve směru původní jízdy). Linka 218 však má velmi dlouhé intervaly (o víkendu jen 2x do hodiny). Alternativní spojení tak nabízí linka 119 ze zastávky "Dejvická" do zastávky "Divoká Šárka", kde je možné přestoupit na linku 108 a vystoupit na "Nádraží Ruzyně", nebo na linky 179 a 225 do zastávky "Ciolkovského."
Pohodlnou alternativou je také vlakové spojení na trase Masarykovo Nádraží - Praha, Dejvice - Praha, Ruzyně. Jde o velmi rychlé spojení. Na této trase navíc platí předplacené jízdenky PID (např. Opencard). V zastávce "Praha - Ruzyně" však zastavují pouze spoje označené "Os". Vlaky s označením "R" zastávkou jen projíždí. Nevýhodou je i zde dlouhý interval (obvykle 1x za hodinu)

V čase zápasu postačí obsluze na vrátnici oznámit, že jdete fandit dukelskému týmu, tak přijďte v hojném počtu! :-)