Zubří – Dukla 35:29 (20:14)

V neděli jsme jeli na utkání do Zubří. Soupeř letos také není ve sbírání bodů tak uspěšný jako v minulých ročnících, ale stále je to družstvo z vrchní části tabulky. My od začátku tohoto ročníku stále hledáme „svou tvář“ a naše výkony neodpovídají kvalitě družstva. Bohužel i toto utkání mělo podobný scénář jako řada předchozích. Špatný začátek ovlivněný množtvím technických chyb, individuální snaha a nedůraz v obraně spojený se špatným výkonem brankářů. To vše mělo za následek poločasové skóre 20:14.
Druhý poločas jsme sice dokázali zastavit golový rozdíl a hru jsme vyrovnali. Dokonce jsme cca ve 20. minutě dokázali stáhnout vedení Zubří na tři branky 28:25 a zápas byl opět hratelný. Jenže pak přišla opět ukvapenost, technické chyby a nepřesná střelba a soupeř toho dokonale využil. Opět odskočil na 32:26 a utkání si již pohlídal. Smutné je, že již několikáté utkání nás poráží družstva, kde se brankově prosazují hráči o kterých víme. (Václav ze Zubří 13 branek!!!). Bohužel nám zatím chybí větší touha po vítězství a hlavně kolektivní výkon, který nás zdobil minulou sezonu. Doufejme, že do konce první části získáme nějaké body a na jaře naše výkony budou již odpovídat kvalitě hráčů, kteří v tomto družstvu rozhodně jsou.
Sestava a branky: Rada, Filip – Pipasik 5, Pína, Línek, Bradáč 1, Charvát, Stárka 2, Zrno, Řežábek 8, Pícha 4/2, Jeníček 5, Husár 3, Kuklík 1.
Farář Pavel – trenér